Urządzenia Auto-ID

Sieci WLAN/LAN

Znakowanie magazynów

Instalacja terminali na wózkach widłowych

Usługi serwisowe

01

Urządzenia Auto-ID

Wdrożenia naszego systemu często pociągają za sobą konieczność zakupu urządzeń do automatycznej identyfikacji. Bardzo dobrze orientując się w oferowanych przez rynek rozwiązaniach, znając ich plusy i minusy, wiedząc które sprawdzają się najlepiej w danym środowisku czy specyfice pracy potrafimy dobrać i zarekomendować naszym klientom najlepsze dla nich urządzenia.
Jako wiodący partner handlowy takich firm jak Motorola / Zebra, Honeywell / Intermec / Datamax-O’neil, Datalogic, TSC czy Xplore, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom konkurencyjne, rynkowe ceny ich dostawy oraz wysoki poziom wiedzy merytorycznej i technicznej z zakresu ich użytkowania. W naszej ofercie można znaleźć:

 • terminale radiowe,
 • drukarki kodów kreskowych,
 • skanery kodów kreskowych,
 • wagi,
 • terminale wózkowe,
 • komputery POS,
 • i wszelkie akcesoria do w/w urządzeń;

Jako dostawca w/w rozwiązań świadczymy także usługi ich serwisu. Nasi klienci otrzymują w ten sposób kompleksowe rozwiązanie z rąk jednej firmy, zapewniając sobie spokój i bezpieczeństwo inwestycji w system magazynowy w pełnym zakresie.

02

Sieci WLAN/LAN

Sieć radiowa jest jednym z tych elementów, bez których wydajna praca wdrożonego systemu nie byłaby możliwa. Od jej niezawodności i jakości pracy zależy płynny przebieg procesów oraz bezpieczeństwo danych. Klientom nieposiadającym takiego medium komunikacji w swojej firmie – czy to w biurze, magazynie, na produkcji, obiektach zamkniętych, czy na terenach otwartych – oferujemy możliwość jej profesjonalnego zaprojektowania, zbudowania, uruchomienia, a także stałego nad nią nadzoru serwisowego.
Wysoka jakość świadczonych przez nasz zespół usług w tym zakresie, poparta jest szeregiem posiadanych referencji. Nasze prace realizowane są przez wysokiej klasy specjalistów mających wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu rozwiązań sieciowych opartych o technologie Cisco oraz Extrim Networks (dawniej Zebra / Motorola).
W zakresie sieci WLAN/LAN nasze usługi obejmują:

 • zaprojektowanie sieci WLAN oparte o wyniki pomiarów propagacji fal radiowych (tzw. site survey),
 • dobór technologii oraz urządzeń aktywnych (pod dany projekt ale także niezależnie),
 • kompleksowe wykonawstwo instalacji niskoprądowych (okablowanie LAN, światłowody, instalacje i konfiguracje szaf teleinformatycznych oraz punktów logicznych),
 • konfiguracja i instalacja punktów dostępowych,
 • audyty, diagnostyki i serwis sieci radiowych;
03

Znakowanie magazynów

Przejrzysty i logiczny system oznakowania lokalizacji magazynowych ma niebagatelne znaczenie dla sprawnego i efektywnego zarządzania magazynem. Usługi znakowania magazynów realizujemy zarówno niezależnie. Wdrażając system Feniks WMS dbamy i o ten obszar inwestycji:

 • tworzymy projekt i logikę oznakowania poszczególnych lokalizacji magazynowych: półek, gniazd, rzędów, alejek, ramp, stref, sektorów, sekcji i ciągów komunikacyjnych,
 • dostarczamy materiały zadrukowane informacjami lokalizacyjnymi (w postaci alfanumerycznej, czy też kodów kreskowych), które dobierane są w zależności od warunków i możliwości instalacyjnych w konkretnym magazynie,
 • montujemy i instalujemy przygotowane materiały w uprzednio rozplanowanych miejscach i wg określonej logiki;

Dostarczane przez nas materiały wykonane są z najwyższej jakości tworzyw. Jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla najbardziej wymagających warunków środowiskowych i oczekiwań klientów. Realizujemy prace zarówno w obiektach nowych jak i istniejących.

04

Instalacja terminali na wózkach widłowych

Terminale wózkowe to urządzenia, które znacznie rozszerzają funkcjonalność wózków widłowych i produktywność ich operatorów. Są praktycznie nieodłącznym elementem inwestycji w system WMS, a jako, że bardzo często nie są tanie, dąży się do jak najlepszej ergonomii obsługi tych urządzeń przez użytkowników.
Oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi z zakresu montaż sprzętu autoID – terminale wózkowe, skanery i drukarki kodów kreskowych – na wózkach widłowych. Doradzamy gdzie i w jaki sposób zainstalować wybrane urządzenia na posiadanych modelach wózków, skupiając się na osiągnięciu jak najwyższego stopnia ergonomii pracy operatorów. Po akceptacji ze strony klienta, projektujemy i wykonujemy wszelkie niezbędne uchwyty oraz montujemy i podłączamy urządzenia do instalacji wózka. Wszelkie nasze usługi w tym zakresie wykonujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości akcesoriów instalacyjnych oraz bez najmniejszej ingerencji mechanicznej w konstrukcję pojazdu, zapewniając utrzymanie gwarancji wózka oferowanej przez jego producenta.

05

Usługi serwisowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy możliwość podpisania z naszą firmą umowy serwisowej. Umowa taka może obejmować swoim zakresem nie tylko nasz system Feniks, ale także każdy z elementów oferowanej i instalowanej przez naszą firmę infrastruktury sprzętowej.

Umowa serwisowa zapewnia naszym klientom profesjonalną i kompleksową opiekę pouruchomieniową, gwarantując:

 • określoną dostępność pracy serwisu,
 • wsparcie helpdesk,
 • czasy reakcji na zgłoszone błędy / usterki,
 • czasy napraw zgłoszonych błędów / usterek,
 • przydzielenie dedykowanych zasobów do obsługi zgłoszeń;

Oferowane przez naszą firmę usługi serwisowe dostępne są w 3 opcjach: SILVER i GOLD to pakiety, które posiadają zdefiniowane i z góry określone, najważniejsze parametry usług serwisowych oraz PLATINUM, w ramach którego jesteśmy w stanie przygotować ofertę serwisu wg indywidualnych życzeń i oczekiwań danego klienta.

masz pytania?
skontaktuj się z nami
Formularz został wysłany.
Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.
Błąd! Wypełnij poprawnie wszystkie pola formularza.
Aby wysłać wiadomość musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.