Skip to main content

Kompleksowe wsparcie,
usługi uzupełniające

Wdrożenia systemu Feniks WMS wspierane są przez logistyków – praktyków z:

logo elandis
logo-ganeo-uslugi

SIECI LAN, WIFI, CCTV W MAGAZYNIE

Sieć kablowa (LAN) i sieć radiowa (WLAN) to media komunikacyjne, bez których praca wdrożonego systemu WMS nie byłaby możliwa. Od ich niezawodności i jakości pracy zależy płynny przebieg procesów oraz bezpieczeństwo danych. Klientom nieposiadającym takich systemów w swojej firmie, lub wymagających ich modernizacji (w biurze, magazynie, produkcji, obiektach zamkniętych czy na terenach otwartych) oferujemy usługi profesjonalnego zaprojektowania, zbudowania, uruchomienia, a także stałego nadzoru serwisowego.

Wysoka jakość świadczonych przez nasz zespół usług w tym zakresie, poparta jest szeregiem posiadanych referencji. Nasze prace realizowane są przez wysokiej klasy specjalistów mających wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu rozwiązań sieciowych opartych o technologie Cisco oraz Extreme Networks (dawniej Zebra / Motorola).

W zakresie WLAN/LAN/CCTV nasze usługi obejmują:

  • Pomiary propagacji fal radiowych (site survey),
  • Projekt sieci LAN/WLAN,
  • Projekt systemu telewizji przemysłowej (CCTV),
  • Dobór technologii oraz urządzeń (pod dany projekt ale także niezależnie),
  • Kompleksowe wykonawstwo instalacji (okablowanie strukturalne i światłowodowe, instalacje elektryczne),
  • Konfiguracja i instalacja punktów dostępowych,
  • Audyty, diagnostyka i serwis systemów.
system wms feniks usługi dodatkowe
system feniks wms znakowanie magazynow

OZNAKOWANIE MAGAZYNU

Przejrzysty i logiczny system oznakowania lokalizacji magazynowych ma niebagatelne znaczenie dla sprawnego i efektywnego zarządzania magazynem. Oznakowanie magazynu realizujemy zarówno niezależnie, jak i wdrażając system Feniks WMS. Dbamy o następujące obszar inwestycji:

  • Tworzymy projekt i logikę oznakowania poszczególnych lokalizacji magazynowych: półek, gniazd, rzędów, alejek, ramp, stref, sektorów, sekcji i ciągów komunikacyjnych,
  • Dostarczamy materiały zadrukowane informacjami lokalizacyjnymi, które dobierane są w zależności od warunków i możliwości instalacyjnych w konkretnym magazynie,
  • Montujemy i instalujemy przygotowane materiały w uprzednio rozplanowanych miejscach i wg. określonej logiki. Wykonujemy oznakowanie pionowe jak i poziome.

 

Dostarczane przez nas materiały wykonane są z najwyższej jakości tworzyw. Jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla najbardziej wymagających warunków środowiskowych i oczekiwań Klientów. Realizujemy prace zarówno w obiektach nowych, jak i w już istniejących.

INSTALACJA TERMINALI WÓZKOWYCH

Terminale wózkowe to urządzenia, które znacznie rozszerzają funkcjonalność wózków widłowych i produktywność ich operatorów. Są praktycznie nieodłącznym elementem inwestycji w system WMS, a jako że bardzo często nie są to tanie rozwiązania, dąży się do jak najlepszej ergonomii obsługi tych urządzeń przez użytkowników.

Oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi z zakresu montażu sprzętu auto ID – terminale wózkowe, skanery i drukarki kodów kreskowych – na wózkach widłowych. Doradzamy gdzie i w jaki sposób zainstalować wybrane urządzenia na posiadanych modelach wózków, skupiając się na osiągnięciu jak najwyższego stopnia ergonomii pracy operatorów. Projektujemy i wykonujemy wszelkie niezbędne uchwyty oraz montujemy i podłączamy urządzenia do instalacji wózka. Wszelkie nasze usługi w tym zakresie wykonujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości akcesoriów instalacyjnych oraz bez najmniejszej ingerencji mechanicznej w konstrukcję pojazdu, zapewniając utrzymanie gwarancji wózka oferowaną przez jego producenta.

system-feniks-wms-instalacja-terminali-wozkowych
kolektor-feniks-system-wms

SERWIS URZĄDZEŃ AUTO ID

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy kompleksowe usługi serwisowe sprzętu auto ID. Posiadamy niezależny serwis ze stałym dostępem do części zamiennych.

Doświadczony sztab serwisantów specjalizuje się w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych takich urządzeń jak: terminale radiowe, czytniki RFID, terminale wózkowe, skanery kodów kreskowych, drukarki etykiet.

Do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie. Zatem, aby uzyskać wycenę naprawy swoich urządzeń – skontaktuj się z nami.