maxfliz logo

MaxFliz, lider na rynku odzieży sportowej w Europie Środkowo-Wschodniej, zarządza siecią 350 sklepów wielkopowierzchniowych w Polsce i za granicą, posiada bogate portfolio marek własnych oraz rozbudowaną sieć logistyczną obejmującą 7 magazynów, w tym jeden dedykowany stricte e-commerce. Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku oraz zapewnić jeszcze wyższą jakość obsługi, zdecydowaliśmy się na wdrożenie nowoczesnego systemu zarządzania magazynem (WMS).

Dzięki wdrożeniu systemu WMS w MaxFliz osiągnęliśmy znaczącą poprawę efektywności operacyjnej. Zautomatyzowane procesy magazynowe pozwoliły na skrócenie czasu realizacji zamówień, zredukowanie błędów w kompletacji towarów oraz lepsze wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Ponadto, bieżący dostęp do danych umożliwia szybsze reagowanie na zmieniające się potrzeby rynku oraz lepsze planowanie działań logistycznych.

Wdrożenie systemu WMS w MaxFliz to krok milowy w naszej strategii rozwoju, który pozwala nam utrzymać pozycję lidera na rynku odzieży sportowej w Europie Środkowo-Wschodniej oraz jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania naszych klientów.