Skip to main content

Wybrali nasze rozwiązania

Poniżej przedstawiamy wyselekcjonowaną listę firm, które wybrały nasze rozwiązanie system WMS Feniks do obsługi procesów magazynowych w swoich firmach. Nasze portfolio podzielone jest na branże, w których z powodzeniem zastosowaliśmy nasze rozwiązania.
Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najnowszych technologii do obsługi procesów magazynowych. Wierzymy, że nasze rozwiązania mogą pomóc każdej firmie w zwiększeniu wydajności i jakości obsługi klienta.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie przedstawimy Państwu nasze portfolio oraz opowiemy o możliwościach, jakie daje system WMS Feniks.

Kategorie:

martes-sport logo

Martes Sport

Lider na rynku odzieży sportowej w Europie Środkowo-Wschodniej (350 sklepów wielkopowierzchniowych w Polsce i za granicą, bogate portfolio marek własnych, rozbudowana sieć logistyczna obejmująca 7 magazynów, w tym jeden dedykowany stricte e-commerce).
partner-telecom logo

Partner Tele.com

Jedna z największych hurtowni akcesoriów do telefonów komórkowych w Polsce (ponad 15 tyś pozycji w ofercie). Prowadzi sprzedaż B2B zarówno na rynku krajowym jak i dynamicznie rozwija się zagranicą.
znak logo

Znak

Grupa wydawnicza zajmująca się publikowaniem oraz sprzedażą książek, magazynów i czasopism. Swoje produkty oferuje za pośrednictwem sklepów internetowych, księgarni własnych oraz hurtowo.
wialan logo

Wialan

Wialan to firma, która od 1992r. działa w wielu segmentach zaopatrzenia ogrodnictwa i rolnictwa, dostarczając środki produkcji i usługi. Portfolio oferowanych produktów obejmuje ok. 50 tyś indeksów towarowych, które są dostarczane z pomocą sprawnie funkcjonującej logistyki (7 obiektów magazynowych).
maxfliz logo

MaxFliz

Przedsiębiorstwo zajmujące się wyposażaniem wnętrz - oferuje meble, elementy wyposażenia łazienek oraz oświetlenia. Posiada dwa salony w Krakowie, po jednym we Wrocławiu, Katowicach i Warszawie.
tadmar logo

Tadmar

Tadmar (obecnie część grupy 3W Dystrybucja Budowlana) to ogólnopolska sieć 53 hurtowni branży technik grzewczych, sanitarnych i instalacyjnych. Działa na rynku nieprzerwanie od ponad 25 lat. Zatrudnia ponad 500 osób. Obsługuje firmy handlowe, wykonawcze, inwestorów i deweloperów oferując im ok. 50 tyś produktów.
jmk logo

JMK

JMK to jeden z największych w Polsce dystrybutorów opon, producent opon bieżnikowanych do samochodów ciężarowych i OTR, a także właściciel sieci franczyzowej OPONY EXPRESS. Dysponuje ponad 2 hektarami powierzchni magazynowej (plac składowy oraz magazyn o pow. 10 tyś m2). Swoich Klientów obsługuje m.in. za pomocą transportu własnego.
xbs-logistics logo

XBS Logistics

XBS Logistics to część XBS Group; to operator logistyczny wyspecjalizowany w obsłudze materiałów POS oraz świadczący kompleksowe usługi logistyczne dla omnichannel. Obsługę swoich Klientów realizuje obecnie z poziomu 4 magazynów zlokalizowanych w Polsce centralnej.
xbs-prolog

XBS Prolog

XBS ProLog stanowi część XBS Group. Firma zajmuje się kompleksową obsługą łańcucha dostaw dla importerów/eksporterów produktów akcyzowych: alkohol, oleje smarowe i inne. Oferuje kompleksową obsługę logistyczną też obsługę celną i podatkową ponieważ poza standardowym magazynem dysponuje składem podatkowym i celnym.