Skip to main content

Nieczęsto zdarza się uczestniczyć w wydarzeniach o takim znaczeniu i klasie jak konferencja, która miała miejsce 21.09.2023 w odrestaurowanych wnętrzach Fabryki Wełny. Spotkanie pod tematem “Sieć i System WMS to jeden organizm” przyciągnęło specjalistów z branży logistycznej i IT, w tym takie firmy Elandis – Konsulting logistyczny oraz doradztwo logistyczne, ESVS, Extreme Networks i Fujitsu.

Atmosfera konferencji była elektryzująca, pełna pasji i zaawansowanej wiedzy technicznej. Dyskusje skupiały się na tym, jak połączyć zaawansowany systemy WMS z dynamicznie rozwijającymi się sieciami, aby zwiększyć efektywność w skomplikowanym środowisku logistycznym.

Podczas prelekcji skupiliśmy się na przyszłościowych rozwiązaniach w obszarze systemów WMS nie zapominając o przedstawieniu najlepszych praktyk funkcjonowania systemów magazynowych. Dodatkowo zaprezentowaliśmy szeroką gamę urządzeń auto ID firmy Zebra Technologies – od zaawansowanych terminali, przez precyzyjne skanery, aż po nowoczesne drukarki.

To wydarzenie było nie tylko doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy, ale także do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z czołówką branży.